kariera

Chcesz pracować z nami? Wyślij swoje cv na praca@fivee.tax

Poniżej przedstawiamy nasze aktualne oferty pracy.

SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. KADR

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne);
  • przygotowanie analiz dotyczących kadr i płac oraz kosztów pracy;
  • prowadzenie rejestru umów cywilnoprawnych;
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji składanej do ZUS, US, GUS, PFRON, PPK;
  • rozliczanie cudzoziemców i delegacji zagranicznych;
  • bieżąca komunikacja z Klientami;

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji samodzielnego kadrowego;
  • znajomość przepisów dotyczących prowadzenia akt osobowych, naliczania wynagrodzeń i zatrudniania pracowników;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy na przepisach prawnych i uzasadniania podejmowanych decyzji;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność utrzymania bieżącego, życzliwego kontaktu z klientem;
  • praktyczna umiejętność obsługi programów: Gratyfikant, GT Gratyfikant Nexo, Wapro Gang

Oferujemy:

  • pracę w kompetentnym, wielodyscyplinarnym zespole zorientowanym na rozwój i ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazne miejsce pracy z dogodnym dojazdem;
  • dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym);
  • parking i dobrą kawę 🙂

SAMODZIELNY KSIĘGOWY/ SAMODZIELNA KSIĘGOWA

  • samodzielna obsługa księgowa klientów firmy;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych;
  • bieżąca komunikacja z klientami;
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi/urzędami oraz udział w kontrolach podatkowych i audytach;
  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego;
  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatków PIT, CIT i VAT;
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;
  • znajomość programów Insert będzie atutem.

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady współpracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość realizacji indywidualnych ambicji i pomysłów;
  • wsparcie ze strony współpracowników;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • przyjazną atmosferę;

ASYSTENT KSIĘGOWEGO/ KSIĘGOWEJ

  • pomoc księgowej w bieżących zadaniach;
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
  • porządkowanie dokumentów i wprowadzanie ich do systemu.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza na temat rachunkowości;
  • znajomość programu Excel;
  • chęć poszerzania wiedzy i pozytywne nastawienie;
  • umiejętność pracy w zespole.